Sevgili

 ::: Önemli Duyuru

Sevgili Dostlarım

Sitemizde istenmeyen bazı teknik aksaklıklar ve problemler yaşadık.

Sitemin yeniden yapılandırılması esnasında bize üstün hizmet, ileri teknoloji ve güvenli sunucu hizmeti vereceğini iddia eden İZMİT BİLİŞİM HOSTİNG bize bir teklifle geldi. Bizde yıllardır bize host hizmeti vermekte olan ve bugüne kadar tek bir problem yaşamadığımız Turkticaret.net’e bir anlamda haksızlık yaparak bu firmanın sunucularına geçtik.

Ancak İZMİT BİLİŞİM HOSTİNG bilgilerimizi iznimiz olmadan üçüncü kişilerle paylaştığı için, biz güvenirliliğini bize daha önce ispat etmiş ve güveni ile tüm Türkiye’nin takdirini kazanmış olan Türkticaret. Net sunucularına geri döndük. Şunu bir kez daha anladık ki her zaman için güven ve güvenlik çok önemli. Biz Turkticaret.net yetkililerine bize sağladıkları hizmet ve bugüne kadar verdikleri güven nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Bu süreç içinde bazı bilgilerimiz ve forum verilerimiz kaybolduğu için sitemizi yeniden tasarlamayı kararlaştırdık. Ancak kısıtlı süremiz olduğu için sitemizin bazı bölümleri şu an için fonksiyonlarını yitirdi. Bir hafta içinde tüm fonksiyonları ile çalışacak olan sitemize destek ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimle

Serhat Akın